Bækkelagets SK - Fotball

Bækkelagets SK - Fotball

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - KFUM 6
  Sportsplassen 5er
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Bøler 4
  Sportsplassen 5er
Tor 23 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Bækkelaget 4
  Sportsplassen 5er
Fre 24 Mai
kl 19:30 - 21:09
Bækkelaget - KFUM
  Ekeberg kunstgress 2
Søn 26 Mai
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 2 - Lambertseter Blå
  Sportsplassen 5er
Tir 28 Mai
kl 20:30 - 21:59
Bækkelaget - Nordstrand 2
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 29 Mai
kl 18:40 - 19:59
Bækkelaget - Årvoll
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 29 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - Klemetsrud
  Ekeberg kunstgress 2
Søn 2 Jun
kl 16:00 - 17:39
Bækkelaget - Skeid
  Ekeberg kunstgress 2
Søn 2 Jun
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Oppsal 9
  Sportsplassen 5er
Man 3 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Nesodden
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - Oppsal 6
  Sportsplassen 5er
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Oppsal 7
  Sportsplassen 5er
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Lindeberg 2
  Sportsplassen 5er
Ons 5 Jun
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget - Bøler
  Ekeberg kunstgress 2
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 5 - Hasle-Løren 3
  Sportsplassen 5er
Tor 6 Jun
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Oppsal 8
  Sportsplassen 5er
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Veitvet
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Klemetsrud 3
  Sportsplassen 5er
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:29
Bækkelaget - Oppegård
  Sportsplassen
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Oppsal 1
  Sportsplassen 5er
Tir 11 Jun
kl 19:30 - 21:09
Bækkelaget - Oppegård
  Sportsplassen
Tir 11 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Bærum
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Bækkelaget 2
  Sportsplassen 5er
Ons 12 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - Lyn
  Ekeberg kunstgress 2
Tor 13 Jun
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 2 - Oppsal 5
  Sportsplassen 5er
Tor 13 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 4 - Abildsø Hvit
  Sportsplassen 5er
Tor 13 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Romsås
  Ekeberg kunstgress 2
Søn 16 Jun
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Oppsal 7
  Sportsplassen 5er
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 2 - KFUM 3
  Sportsplassen 5er
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 4 - Forward Gepard
  Sportsplassen 5er
Tir 18 Jun
kl 18:45 - 20:14
Bækkelaget - Bjørndal
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 18 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Langhus /Ski
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 19 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - Nesodden 2
  Ekeberg kunstgress 2
Tor 20 Jun
kl 17:30 - 18:29
Bækkelaget 4 - Nordstrand 4
  Sportsplassen 5er
Søn 23 Jun
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Vestre Aker 2
  Sportsplassen 5er
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Fagerborg 2
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 20 Aug
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 5 - Vestli 1
  Sportsplassen 5er
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Haugerud Rød
  Sportsplassen 5er
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Bærums Verk Hauger
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 21 Aug
kl 18:55 - 20:14
Bækkelaget - Nordstrand 2
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - BI Athletics
  Ekeberg kunstgress 2
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - Abildsø
  Sportsplassen 5er
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Høybr/Stovn G9 2
  Sportsplassen 5er
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Lambertseter Hvit
  Sportsplassen 5er
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Høybr/Stovn G9 1
  Sportsplassen 5er
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Lindeberg 2
  Sportsplassen 5er
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 18:29
Bækkelaget 3 - Høybr/Stovn 2011-2
  Sportsplassen 5er
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Fossum
  Ekeberg kunstgress 2
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Manglerud Star
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Abildsø Grønn
  Sportsplassen 5er
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Oppsal 2
  Sportsplassen 5er
Tir 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Asker SKK
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 3 Sep
kl 20:30 - 21:59
Bækkelaget - Klemetsrud
  Sportsplassen
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Lindeberg 1
  Sportsplassen 5er
Tor 5 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 2 - Oppsal 2
  Sportsplassen 5er
Tor 5 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Teisen Rød
  Sportsplassen 5er
Tor 5 Sep
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Lambertseter G10 9
  Sportsplassen 5er
Søn 8 Sep
kl 16:00 - 17:39
Bækkelaget 2 - Fire Lys
  Ekeberg kunstgress 2
Søn 8 Sep
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Oppsal 8
  Sportsplassen 5er
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - KFUM 1
  Sportsplassen 5er
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - KFUM 1
  Sportsplassen 5er
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 5 - Abildsø Hvit
  Sportsplassen 5er
Man 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Ski
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Vestli 1
  Sportsplassen 5er
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Klemetsrud 3
  Sportsplassen 5er
Tir 17 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Oppsal
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 17 Sep
kl 20:30 - 21:59
Bækkelaget - Holmlia
  Sportsplassen
Ons 18 Sep
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Abildsø
  Sportsplassen 5er
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Kolbotn G
  Sportsplassen 5er
Tor 19 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Oppsal 8
  Sportsplassen 5er
Tor 19 Sep
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Nesodden
  Sportsplassen 5er
Tor 19 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - NIH
  Ekeberg kunstgress 2
Søn 22 Sep
kl 15:00 - 15:59
Bækkelaget 1 - Frigg Vert
  Sportsplassen 5er
Søn 22 Sep
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 2 - KFUM 4
  Sportsplassen 5er
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - Manglerud Star Tigers
  Sportsplassen 5er
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Bøler 3
  Sportsplassen 5er
Tir 24 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - OSI
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Høybr/Stovn G10 5
  Sportsplassen 5er
Ons 25 Sep
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget - Oppsal 2
  Ekeberg kunstgress 2
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 5 - Bækkelaget 4
  Sportsplassen 5er
Tor 26 Sep
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Bækkelaget 5
  Sportsplassen 5er
Tir 1 Okt
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Øvrevoll Hosle 3
  Ekeberg kunstgress 2
Man 7 Okt
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Follo 2
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Hasle-Løren 4
  Sportsplassen 5er
Tir 8 Okt
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Skeid 3
  Sportsplassen 5er
Tir 8 Okt
kl 20:30 - 21:59
Bækkelaget - KFUM 2
  Ekeberg kunstgress 2
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Lindeberg 1
  Sportsplassen 5er
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Holmlia 2
  Sportsplassen 5er
Tor 10 Okt
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Manglerud Star Rød
  Sportsplassen 5er
Tor 10 Okt
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Sterling gutter 10
  Sportsplassen 5er
Søn 13 Okt
kl 15:00 - 15:59
Bækkelaget 1 - Frigg Blue
  Sportsplassen 5er
Søn 13 Okt
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 2 - Bøler Stardust
  Sportsplassen 5er
Man 14 Okt
kl 19:40 - 20:59
Bækkelaget - Hauketo
  Ekeberg kunstgress 2
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - KFUM 2
  Sportsplassen 5er
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Teisen Blå
  Sportsplassen 5er
Ons 16 Okt
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Bækkelaget 3
  Sportsplassen 5er
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 5 - Abildsø Grønn
  Sportsplassen 5er
Tor 17 Okt
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Lambertseter G10 9
  Sportsplassen 5er
Man 21 Okt
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Nordstrand 2
  Ekeberg kunstgress 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 23 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Bækkelaget 4
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Bøler 4
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - KFUM 6
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 20:30 - 21:49
Bækkelaget - Haslum
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Bjørndal 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Skeid
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Bøler 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Bækkelaget 5
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Kolbotn 2
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Holmlia Hallager 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Lør 18 Mai
kl 16:00 - 17:29
Bækkelaget - Øvrevoll Hosle
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Rilindja 2
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 5 - Forward Gepard
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - Bøler
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Bjørndal 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:55 - 20:14
Bækkelaget - Ski 2
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 20:30 - 21:59
Bækkelaget - Oppsal 2
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Haugerud Blå
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - Bøler Ninjas
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 2 - Manglerud Star Sharks
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Siggerud 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Lindeberg 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Ljan Hvit
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - OSI 2
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Hasle-Løren Blå
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Veitvet 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Sterling 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Oppsal 3
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Frigg Grønn
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Jusstudentenes
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:45 - 20:14
Bækkelaget - Bøler
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 5 - Hasle-Løren 4
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Kolbotn E
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget - Bjørndal
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Sterling gutter 10
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Vålerenga 3
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Oppsal 11
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - Oppsal 4
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Oppsal 8
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - KFUM 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 2 - Nordstrand 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Bjørndal 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Hasle-Løren 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Hasle-Løren 3
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Fre 12 Apr
kl 18:00 - 19:19
Oppsal - Bækkelaget
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Røa
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:30 - 18:29
Bækkelaget 4 - KFUM 5
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget 2 - Bygdø Monolitten
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 3 - Høybr/Stovn G10 5
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Ready
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Nesodden
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:45 - 20:14
Bækkelaget - Vestli
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Manglerud Star Gul
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 2 - Manglerud Star Lions
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - KFUM 3
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Abildsø
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 5 - Bjørndal 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Fre 5 Apr
kl 18:30 - 19:59
Bækkelaget - Lommedalen
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 4 - Siggerud 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 3 - Oppsal 12
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 3 - Høybr/Stovn 2011-3
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget - KFUM 2
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:00 - 19:59
Bækkelaget 2 - Hasle-Løren Blå
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 1 - Ljan Blå
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 5 - Sterling 1
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Fre 15 Mar
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Bækkelaget
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline