Gutter 2007

Treningstider

For treningstider se her


Kamper

G07 har påmeldt 6 lag i seriespill 7er. 


Kontakt fotball@bsknc.no for mer info!

Kommende kamper

Se alle

Gutter 09 år avd. 22

  • 02 april 2019 - 17:00
    Forward Gepard (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Forward Gepard
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 02 april 2019 - 17:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Sterling 1
    Bækkelaget 5
    Sterling 1
    0
    0
  • 04 april 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Oppsal 12
    Bækkelaget 3
    Oppsal 12
    0
    0
  • 10 april 2019 - 18:00
    Vestli 1 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Vestli 1
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 11 april 2019 - 17:00
    Høybr/Stovn G9 2 (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Høybr/Stovn G9 2
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 23 april 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Hasle-Løren 3
    Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 3
    0
    0
  • 25 april 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) KFUM 2
    Bækkelaget 3
    KFUM 2
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 18:00
    Teisen Rød (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Teisen Rød
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 02 mai 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Hasle-Løren 4
    Bækkelaget 5
    Hasle-Løren 4
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Sterling 1
    Bækkelaget 4
    Sterling 1
    0
    0
  • 09 mai 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Lindeberg 2
    Bækkelaget 3
    Lindeberg 2
    0
    0
  • 12 mai 2019 - 18:00
    Abildsø Hvit (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Abildsø Hvit
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 17:00
    Oppsal 8 (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Oppsal 8
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 18:00
    Vestli 1 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Vestli 1
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 16 mai 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Forward Gepard
    Bækkelaget 5
    Forward Gepard
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Bækkelaget 4
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Bækkelaget 4
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 23 mai 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Bøler 4
    Bækkelaget 3
    Bøler 4
    0
    0
  • 24 mai 2019 - 18:00
    Abildsø Grønn (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Abildsø Grønn
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 17:50
    Hasle-Løren 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 4
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 18:00
    Manglerud Star Rød (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Manglerud Star  Rød
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Hasle-Løren 3
    Bækkelaget 5
    Hasle-Løren 3
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 17:00
    Abildsø Grønn (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Abildsø Grønn
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 18:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Abildsø Hvit
    Bækkelaget 4
    Abildsø Hvit
    0
    0
  • 18 juni 2019 - 18:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Forward Gepard
    Bækkelaget 4
    Forward Gepard
    0
    0
  • 19 juni 2019 - 18:00
    Sterling 1 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Sterling 1
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 20 juni 2019 - 17:00
    Oppsal 12 (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Oppsal 12
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 20 august 2019 - 17:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Vestli 1
    Bækkelaget 5
    Vestli 1
    0
    0
  • 22 august 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Høybr/Stovn G9 2
    Bækkelaget 3
    Høybr/Stovn G9 2
    0
    0
  • 28 august 2019 - 18:00
    KFUM 2 (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    KFUM 2
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 29 august 2019 - 17:00
    Hasle-Løren 3 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 3
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 03 september 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Abildsø Grønn
    Bækkelaget 4
    Abildsø Grønn
    0
    0
  • 05 september 2019 - 17:00
    Hasle-Løren 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Hasle-Løren 4
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 05 september 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Teisen Rød
    Bækkelaget 3
    Teisen Rød
    0
    0
  • 10 september 2019 - 18:00
    Lindeberg 2 (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Lindeberg 2
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 11 september 2019 - 18:00
    Sterling 1 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Sterling 1
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 12 september 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Abildsø Hvit
    Bækkelaget 5
    Abildsø Hvit
    0
    0
  • 17 september 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Vestli 1
    Bækkelaget 4
    Vestli 1
    0
    0
  • 17 september 2019 - 17:00
    Forward Gepard (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Forward Gepard
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 19 september 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Oppsal 8
    Bækkelaget 3
    Oppsal 8
    0
    0
  • 25 september 2019 - 18:00
    Bøler 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 3
    Bøler 4
    Bækkelaget 3
    0
    0
  • 26 september 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Bækkelaget 5
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 26 september 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Bækkelaget 5
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 07 oktober 2019 - 18:00
    Hasle-Løren 3 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Hasle-Løren 3
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 08 oktober 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Hasle-Løren 4
    Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 4
    0
    0
  • 10 oktober 2019 - 18:00
    Bækkelaget 3 (H) vs. (B) Manglerud Star Rød
    Bækkelaget 3
    Manglerud Star  Rød
    0
    0
  • 16 oktober 2019 - 17:00
    Abildsø Hvit (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Abildsø Hvit
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 17 oktober 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Abildsø Grønn
    Bækkelaget 5
    Abildsø Grønn
    0
    0

Kommende kamper

Se alle

Gutter 09 år avd. 32

  • 02 april 2019 - 17:00
    Forward Gepard (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Forward Gepard
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 23 april 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Hasle-Løren 3
    Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 3
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Sterling 1
    Bækkelaget 4
    Sterling 1
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 18:00
    Vestli 1 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Vestli 1
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 5
    Bækkelaget 4
    Bækkelaget 5
    0
    0
  • 24 mai 2019 - 18:00
    Abildsø Grønn (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Abildsø Grønn
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 17:50
    Hasle-Løren 4 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 4
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 18:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Abildsø Hvit
    Bækkelaget 4
    Abildsø Hvit
    0
    0
  • 18 juni 2019 - 18:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Forward Gepard
    Bækkelaget 4
    Forward Gepard
    0
    0
  • 29 august 2019 - 17:00
    Hasle-Løren 3 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 3
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 03 september 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Abildsø Grønn
    Bækkelaget 4
    Abildsø Grønn
    0
    0
  • 11 september 2019 - 18:00
    Sterling 1 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Sterling 1
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 17 september 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Vestli 1
    Bækkelaget 4
    Vestli 1
    0
    0
  • 26 september 2019 - 18:00
    Bækkelaget 5 (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Bækkelaget 5
    Bækkelaget 4
    0
    0
  • 08 oktober 2019 - 17:00
    Bækkelaget 4 (H) vs. (B) Hasle-Løren 4
    Bækkelaget 4
    Hasle-Løren 4
    0
    0
  • 16 oktober 2019 - 17:00
    Abildsø Hvit (H) vs. (B) Bækkelaget 4
    Abildsø Hvit
    Bækkelaget 4
    0
    0
Levert av IdrettenOnline