Gutter 11 (født 2006)

Treningstider

Gutter 06 trener mandager fra 18.30 til 1945 på Ekeberg kunstgress 2, og torsdager fra 18.30 til 19.45 på Sportsplassen.


Kamper

G06 har meldt på 3 lag i serien som skal spille 7er.


Støtteapparat

Rolle

Navn

Telefon

Epost

Hovedtrener

Trond Prestegården

932 68 766

trpr@udi.no

Trener/lagleder

Arild Salomon

930 07 732

arild.salomon@rfsu.no

Trener/lagleder

Nils Jørgen Fimland

906 02 114

nils-jorgen.fimland@dnb.no

Trener/lagleder

Jørgen Karthum Hansen

934 31 635

jkarthum@gmail.com

Trener/lagleder

Martin Lorentzen

922 81 888

martin.lorentzen@canon.no

Trener/lagleder

Erik Gjerdene

911 85 890

eg@rederi.no

Trener/lagleder

Kristoffer Wallmo

480 06 840

wallmo81@hotmail.com

Trener/lagleder

Marte Nordseth

907 71 668

marte@nordseth.net

Foreldrekontakt

Ingrid Abrahamsen

951 84 464

isa@vikenfiber.no

This widget has not been set up yet.

Kommende kamper

Se alle

Futsal Gutter 11 år avd. 04

  • 04 november 2017 - 14:00
    Abildsø (H) vs. (B) Bækkelaget 2
    Abildsø
    Bækkelaget 2
    0
    0
  • 04 november 2017 - 15:00
    Bækkelaget 2 (H) vs. (B) Vålerenga 4
    Bækkelaget 2
    Vålerenga  4
    0
    0
  • 11 november 2017 - 12:00
    Jutul (H) vs. (B) Bækkelaget 2
    Jutul
    Bækkelaget 2
    0
    0
  • 11 november 2017 - 13:00
    Bækkelaget 2 (H) vs. (B) Ellingsrud
    Bækkelaget 2
    Ellingsrud
    0
    0
  • 25 november 2017 - 16:00
    Bækkelaget 2 (H) vs. (B) Langhus
    Bækkelaget 2
    Langhus
    0
    0
  • 25 november 2017 - 17:00
    Lille Tøyen 2 (H) vs. (B) Bækkelaget 2
    Lille Tøyen 2
    Bækkelaget 2
    0
    0
  • 16 desember 2017 - 09:30
    Nordstrand (H) vs. (B) Bækkelaget 2
    Nordstrand
    Bækkelaget 2
    0
    0
  • 16 desember 2017 - 10:30
    Bækkelaget 2 (H) vs. (B) Lyn 2
    Bækkelaget 2
    Lyn  2
    0
    0
This widget has not been set up yet.
Powered by: Bloc